download.png

Hinnakiri

NIMUE on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid ja hooldusi erinevatele nahatüüpidele,  vanusegruppidele ning ta on erinevate nahaprobleemide tulemuslik lahendaja. Keskendub akne ravile, pigmentatsiooni ravile ning tundliku ja keskkonna poolt kahjustatud naha hooldusetele. NIMUE toodete väljatöötamisega alustati aastal 1994 meditsiinilises valdkonnas selleks, et saavutada tõhusaid tulemusi naha noorendamises. 

NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist. Hooldusvahendid sisaldavad optimaalsetes kontsentratsioonides farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, peptiide, UV-filtreid, AHA-happeid ja ensüüme, mille kombinatsioon püüab anda nahale madalama pH taseme. 

MIKS HAPPED ON NAHALE OLULISED?

Naha pH tase on keskmiselt 5.0 – 5.5. Madalam pH tase tähendab happelisemat keskkonda ja kõrgem pH tase tähendab leeliselisemat keskkonda. NIMUE püüdleb madalama pH taseme poole, milleks on pH 3.0. Kuldne pH ehk pH 3.0 juures on naha ja naha pealiskoe rakkude uuenemine kõige efektiivsem. Samuti aitab madal pH ehk happelisem keskkond tõsta naha kaitsevõimet.

Paljud nahatooted ja seebid on kõrge pH-ga ehk leeliselised ning seetõttu eemaldavad nahalt loomuliku rasu ja muudavad selle kuivaks ning ärritunuks. Nahal, mille pH tase on kõrge ehk leeliseline, on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist. Samas ei tohi nahk muutuda liiga happeliseks (pH tase < 3.0), sest see võib nõrgestada naha loomulikku kaitsevõimet.

Vananedes naha pH tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama pH keskkonna. NIMUE tooted tagavad efektiivse nahakoe uuenemise ning nahk on paremini kaitstud päikese, tuule ja kuivuse eest. Madalam naha pH tase piirab ka bakterite ja seente vohamist ning vähendab akne, allergia ja muid naha probleeme.