Massaazifestival

2st kuni 12nda Oktoobrini toimub üks minu oodatuimast aasta sündmustest– Elena Zemskova massaazikooli igaaastane massaazifestival Küprosel.

Osalen kahel koolitusel- Hiromassaaz IQ 3 ning SMAS lifting masaaz.

pHformula V.I.T.A.C. + I.N.S.T.A.N.T. C-vitamiini särahooldus

Särav uudis!

pHformula V.I.T.A.C. +I.N.S.T.A.N.T. C- vitamiini särahooldus on mai lõpuni erihinnaga 54 eur (tavahind 68 eur).

Tänu maskis sisalduvatele aktiivainetele on nahk koheselt siledam, säravam ja kahavatu jume elavam. Mask pinguldab, ahendab poore, puhastab naha ebatäiused.

Hoolduse näidustused: 
-fotovananenud ja pigmenteerunud nahk
-tuhm ja/või lõtv nahk
-suurenenud poorid
-liigne rasueritus
-akne
-naha ebaühtlane pinnatekstuur
-sobib suurepäraselt suviseks ja igakuiseks nahauuenduseks

Hoolduse käik: 
-näo puhastamine
-rasu eemaldamine
-koorimine S.P. kompleksiga või massaaž S.O.F.T. esurfacing kreemiga
-vajadusel mehhaaniline puhastus
-I.N.S.T.A.N.T. mask
-nahauuendus V.I.T.A.C. lahusega
-naha rahustamine ja niisutamine + UV kaitse

Hoolduse kestvus 45-60 min.

pHformula tõhusad hooldused

KONTROLLITUD NAHAUUENDUSSÜSTEEM - MIKS TEHA PHFORMULA KEEMILIST KOORIMIST?

pHformula hooldussüsteem rajaneb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid. 

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest täiesti erinev. Kui tavakoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja samas vähendades traumasid ning pindmist nahaärritust.

pHformula laborid on välja töötanud uue ja uuendusliku biosaadavuse edastuse kompleksi PH-DVC™, kus omavahel on kombineeritud nahka uuendavad happed, vitamiinid, antioksüdandid, põletikuvastased ained, aminohapped ja mikroelemendid. PH-DVC™ kompleks kindlustab erinevate toimeainete ühtlase ja kontrollitud imendumise läbi naha - kandes toimeained nahale, hakkavad need toimima vektor-molekulidena, mis suudavad transportida prootonid erinevatesse nahakihtidesse. Läbi selle protsessi toimub naharakkude aktiivne uuenemine, tagatud on maksimaalse toime ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta, mis võivad tavaliselt kaasneda suures kontsentratsioonis hapete kasutamisega. 

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi.

Küprosel omandatud Hiromassaaz IQ

Mis on Hiromassaaz IQ?

Hiromassaaz IQ võimaldab luua massaaži skeemi individuaalselt eraldi iga näomassaaži seansil. Suure hulga massaaži tehnikavõtete juures kasutatakse ainult neid võtteid, mis osutavad kõige suuremat mõju Teie näole.

Hiromassaaz IQ põhineb kaasaegsetel plastise kirurgia ja esteetilise meditsiini saavutustel.

Prioriteediks saab konkreetne ülesanne: vähendada näo miimilisi kortse, äratada või tõsta üles näo pehmed koed, täiustatada näo reljeefsust, tõsta kulmi või vähendada turset ja palju muud.

Kõik seda saate tunda oma esimesel näomassaazi seansil!