Näohooldused

HYDRADERMIE YOUTH NÄOHOOLDUS

Me ❤ Guinot!

HYDRADERMIE YOUTH NÄOHOOLDUS

Avasta Guinot uus innovatiivne näohooldus, mis on tõeline alternatiiv esteetilisele meditsiinile!

Aeg halastamatult jätab oma jälje nahale. Nahk muutub õhemaks, kuivemaks ja sellel tekivad kortsukesed. Me ei saa võidelda aja vastu, kuid me saame aeglustada selle mõju nahale ning hoida nahka nooruslikuna ja kaunina. Kauni naha saladus kätkeb selle niiskusesisalduses, toonuses ja tekstuuris.

Guinot staarhooldusel on nüüd uus nimi - Hydraderm Cellular Energy. Dünaamiline ionisatsioon annab naha rakkudele uue energia ja rikastab niiskuse ning väärtuslike toiteainetega. Ionisatsiooni toimel rakkude ainevahetus aktiveerub ning toimuvad raku tasemel regenereerimisprotsessid, mis uuendab nahka. Seejärel termoelektrood meeldiva soojuse abil rikastab koed hapnikuga ning viib välja jääkained. Tulemusena nahk uueneb silmnähtavalt juba peale esimest hooldust. Nahk on hästi niisutatud ning selle tekstuur muutub siledamaks ja tihedamaks. Hooldus sobib kõikidele vanustele ja nahatüüpidele. Peale hoolikat nahaanalüüsi, kosmeetik valib seerumid ja tooted vastavalt naha seisundile ning vajadustele. Hooldus on väga meeldiv ja lõõgastav ning lisaks kaunile nahale, hoolduse lõpus tunned ennast puhanuna.

Talvepakkumine noorukile

Talvepakkumine noorukile!
Kehtib kuni 28.02.2017

Puhastav näohooldus noorukile kuni 18a.- 25 EUR. Hoolduse juurde lisatakse kingitus- Nimue Active Blemish Control 10 ml- antiseptiline probleemsete piirkondade ravikreem, mis ravib aknelisi piikondi (maksumus 10 eur).

pHformula V.I.T.A.C. + I.N.S.T.A.N.T. C-vitamiini särahooldus

Särav uudis!

pHformula V.I.T.A.C. +I.N.S.T.A.N.T. C- vitamiini särahooldus on mai lõpuni erihinnaga 54 eur (tavahind 68 eur).

Tänu maskis sisalduvatele aktiivainetele on nahk koheselt siledam, säravam ja kahavatu jume elavam. Mask pinguldab, ahendab poore, puhastab naha ebatäiused.

Hoolduse näidustused: 
-fotovananenud ja pigmenteerunud nahk
-tuhm ja/või lõtv nahk
-suurenenud poorid
-liigne rasueritus
-akne
-naha ebaühtlane pinnatekstuur
-sobib suurepäraselt suviseks ja igakuiseks nahauuenduseks

Hoolduse käik: 
-näo puhastamine
-rasu eemaldamine
-koorimine S.P. kompleksiga või massaaž S.O.F.T. esurfacing kreemiga
-vajadusel mehhaaniline puhastus
-I.N.S.T.A.N.T. mask
-nahauuendus V.I.T.A.C. lahusega
-naha rahustamine ja niisutamine + UV kaitse

Hoolduse kestvus 45-60 min.

pHformula tõhusad hooldused

KONTROLLITUD NAHAUUENDUSSÜSTEEM - MIKS TEHA PHFORMULA KEEMILIST KOORIMIST?

pHformula hooldussüsteem rajaneb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid. 

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest täiesti erinev. Kui tavakoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja samas vähendades traumasid ning pindmist nahaärritust.

pHformula laborid on välja töötanud uue ja uuendusliku biosaadavuse edastuse kompleksi PH-DVC™, kus omavahel on kombineeritud nahka uuendavad happed, vitamiinid, antioksüdandid, põletikuvastased ained, aminohapped ja mikroelemendid. PH-DVC™ kompleks kindlustab erinevate toimeainete ühtlase ja kontrollitud imendumise läbi naha - kandes toimeained nahale, hakkavad need toimima vektor-molekulidena, mis suudavad transportida prootonid erinevatesse nahakihtidesse. Läbi selle protsessi toimub naharakkude aktiivne uuenemine, tagatud on maksimaalse toime ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta, mis võivad tavaliselt kaasneda suures kontsentratsioonis hapete kasutamisega. 

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi.

Tõelise nooruse allikas on saabunud meie ilustuudiosse

Eksklusiivsed Guinot Hydradermie näohooldused on kuni 30.09.2015.a. registreerinutele -10% soodsamad.

Guinot Hydradermie seitse erinevat hooldusversiooni kohandatakse vastavalt Teie nahatüübile ja ilueesmärkidele. Hydradermie Lift stimuleerib näolihaseid, andes neile toonuse ja avaldades näojoontele pinguldavat mõju.