kosmeetika

HYDRADERMIE YOUTH NÄOHOOLDUS

Me ❤ Guinot!

HYDRADERMIE YOUTH NÄOHOOLDUS

Avasta Guinot uus innovatiivne näohooldus, mis on tõeline alternatiiv esteetilisele meditsiinile!

Aeg halastamatult jätab oma jälje nahale. Nahk muutub õhemaks, kuivemaks ja sellel tekivad kortsukesed. Me ei saa võidelda aja vastu, kuid me saame aeglustada selle mõju nahale ning hoida nahka nooruslikuna ja kaunina. Kauni naha saladus kätkeb selle niiskusesisalduses, toonuses ja tekstuuris.

Guinot staarhooldusel on nüüd uus nimi - Hydraderm Cellular Energy. Dünaamiline ionisatsioon annab naha rakkudele uue energia ja rikastab niiskuse ning väärtuslike toiteainetega. Ionisatsiooni toimel rakkude ainevahetus aktiveerub ning toimuvad raku tasemel regenereerimisprotsessid, mis uuendab nahka. Seejärel termoelektrood meeldiva soojuse abil rikastab koed hapnikuga ning viib välja jääkained. Tulemusena nahk uueneb silmnähtavalt juba peale esimest hooldust. Nahk on hästi niisutatud ning selle tekstuur muutub siledamaks ja tihedamaks. Hooldus sobib kõikidele vanustele ja nahatüüpidele. Peale hoolikat nahaanalüüsi, kosmeetik valib seerumid ja tooted vastavalt naha seisundile ning vajadustele. Hooldus on väga meeldiv ja lõõgastav ning lisaks kaunile nahale, hoolduse lõpus tunned ennast puhanuna.

Nimue AI- Age Intelligent luksuslik nahahooldussari

Uus, luksuslik nahahooldussari Nimue AI - Age Intelligent, mille tark ja futuristlik lähenemine aitab ennetada naha vananemist ja positiivselt mõjutada selle tervislikku seisundit, on nüüd meie salongi valikus!

Vapustavad tekstuurid, rikkalik toime, mõjusad koostisosad! Tulemused on vapustavad! 

Kingiidee

Suurepärane kingiidee jõuludeks! Müüki on saabunud ülihea hinnaga  Anti-Ageing Essentials komplektid!

For the Face: Super Hydrating Serum, Eye Treatment, Anti-Ageing Leave on Mask, Active Hand Repair.

For the Eyes: Anti-Ageing Eye Cream, Eye Makeup Remover, Collagen Eye Film.

Kiirusta, komplektid on piiratud koguses!